Robert_Grisdale.jpg

robert grisdale

DYREKTOR

Dyrektorem szkoły jest Robert Grisdale, który jest doświadczonym edukatorem z wieloletnim doświadczeniem na rynku szkół międzynarodowych. Poprzednio pracował jako nauczyciel i koordynator Szkoły Podstawowej w British School Warsaw w Warszawie przez siedem lat. Zaraz potem był dyrektorem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Garden International School Rayong w Tajlandii. Jeszcze wcześniej był pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Cambridge, gdzie pracował nad publikacjami dla QCA (Qualifications and Curriculum Authority) w Wielkiej Brytanii. Jest współautorem drugiej części zeszytu ćwiczeń do klasy 6, zeszytu "Przed sprawdzianem" w cyklu Matematyka wokół nas oraz autorem pomocy dydaktycznych z matematyki. Jest absolwentem Uniwersytetu Cambridge, gdzie uzyskał tytuł magistra w dziedzinie rozwoju szkolnictwa (MPhil Educational Research); Uniwersytetu Londyńskiego, Instytutu Edukacji, gdzie również uzyskał tytuł magistra w zakresie efektywności i doskonalenia szkół (MA School Effectiveness and School Improvement); Uniwersytetu Bangor, gdzie ukończył studia nauczycielskie w dziedzinie nauczania języka angielskiego; oraz Uniwersytetu Durham, gdzie studiował geografię (BA Hons Geography). Robert Grisdale jest również doświadczonym inspektorem szkół międzynarodowych CIS (Council of International Schools) oraz międzynarodowym graczem w brydża. British International School Gdańsk kieruje od czerwca 2013 r. 

Kasia_Grisdale.jpg

katarzyna lewicka-grisdale

ZASTĘPCZYNI DYREKTORA DS. EDUKACJI I ADMINISTRACJI

Katarzyna Lewicka-Grisdale uczy angielskiego oraz dramy. Pełni również funkcję Zastępcy Dyrektora. Poprzednio pracowała jako nauczycielka angielskiego i dramy w British School Warsaw w Warszawie przez sześć lat. Zaraz potem pracowała jako koordynator angielskiego i dramy w Garden International School Rayong w Tajlandii. Jeszcze wcześniej pracowała dla Uniwersytetu Plymouth jako pracownik naukowy i publikowała swoje prace między innymi w Cambridge Journal of Education oraz w książce 'Education in Europe: Policies and Politics'. Jest absolwentką Uniwersytetu Cambridge, gdzie uzyskała tytuł magistra w dziedzinie filozofii i socjologii edukacji (MPhil Philosophy and Sociology of Education); Uniwersytetu Londyńskiego, Centralnej Szkoły Mów i Dramy, gdzie uzyskała kwalifikacje nauczycielskie z angielskiego i dramy (PGCE English and Drama); oraz Uniwersytetu Plymouth, gdzie uzyskała najwyższy stopień licencjacki z literatury angielskiej (BA Hons English, 1st Class). Od wielu lat Katarzyna praktykuje jogę. W British International School Gdańsk pracuje od czerwca 2013 r.

Kevin.jpg

KEVIN REILLY

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. EDUKACJI

Kevin Reilly ukończył z wyróżnieniem nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Greenwich w Londynie w 2001 roku. Od 2008 roku uczył w wielu szkołach w Gdańsku (w tych dwóch międzynarodowych). W 2011 założył z żoną szkołę językową GO Global - którą z sukcesami prowadzili przez wiele lat, Lubi biegać, pisać, spędzać czas ze swoją rodziną, jaki tworzyć nowe rzeczy ze śmieci lub odrestaurowywać stare przedmioty.

Lucyna D.jpg

LUCYNA DRACZYŃSKA

ZASTĘPCZYNI DYREKTORA DS. EDUKACJI I ADMINISTRACJI | WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 LD

Lucyna Draczyńska jest nauczycielką w klasie 0. Wcześniej zdobywała doświadczenie jako nauczyciel języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS, w przedszkolu i szkołach językowych. Ukończyła studia magiesterskie na Uniwersytecie Gdańskim, kierunek: Wczesna Edukacja i Nauczanie Języka Angielskiego. W kolejnych latach ukończyła studia podyplomowe z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania, Logopedii oraz Terapii Pedagogicznej. Zdobyła również doświadczenie jako autor multimedialnych programów edukacyjnych dla dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi. Uwielbia sprawiać, by dzieci świetnie się bawiły zdobywając wiedzę i obserwować je, gdy odkrywają, jak fascynujący jest świat. W czasie wolnym lubi grać w gry planszowe, podróżować i jeździć na rowerze.