Koniec naszej świątecznej zbiórki

Dziękujemy pięknie wszystkim Rodzicom, Uczniom oraz Innym Darczyńcom, którzy wspomogli naszą kwestę. Dzięki Wam życie naszych dwóch rodzin choć trochę się rozświetli.

Łącznie zebraliśmy ponad 30 tysięcy złotych, a nasz Dyrektor stracił pukiel włosów. A to wszystko Wasza zasługa. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i mamy nadzieję, iż będziemy mogli kontynuować tę piękną podróż organizując więcej tak wzruszających akcji!

24899980_10159882458205314_4138322075539532596_n.jpg
charity1.JPG
charity2.JPG

3 osoby w finale Wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego

Gratulacje dla naszej top trójki, która zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego:

Dominiki Buckle
Timothy'ego Melentyeva
Sophie Park

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Jesteśmy z Was niezwykle dumni! A z tymi, których wymieniliśmy powyżej widzimy się już 15 lutego 2018 o godzinie 12:00 na finałowym etapie!

Wesołych Świąt!

winning-1529402_1280.jpg

Wieńczymy Wąsopad 2017!

Przyszły tydzień minie pod znakiem Wąsopada - od początku do końca!

Od poniedziałku - 24 listopada - rozpoczniemy wąsopadową wyprzedaż charytatywnych gażdżetów! Wszystkie rzeczy będą do nabycia w sekretariacie szkoły. Przypominamy, że zapłacić będzie można tylko i wyłącznie gotówką.

Cały dochód zostanie przekazany na pomoc jednej z trójmiejskich rodzin, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i mieszkalnej.Z Państwa wsparciem mamy realną szansę poprawić ich warunki bytowe.

Tydzień zwieńczymy kiermaszem wypieków, z których dochód również zasili zbiórkę wyżej wspomnianego funduszu. Dzieci mogą przynięść na sprzedaż własne ciasta.

Ponadto, piątek - 1 grudnia - to dzień bez mundurka. Ubiór może odwoływać się do motywów wąsopadowych.

moustache-seamless-wallpaper-design.jpg

Wyniki konkursu kuratoryjnego z j. angielskiego już są!

Bardzo miło nam poinformować, iż 11 naszych uczniów przeszło do kolejnego - regionalnego - etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Uczniami tymi są:

1. Dominika Buckle
2. Sebastian Grisdale
3. Ivan Godunov
4. Ryu Han
5. Małgorzata Hoare
6. Timothy Melentyev
7. Sophie Park
8. Wiktoria Piask
9. Lula Reilly
10. Olga Rochowczyk
11. August von Seth

Etap regionalny odbędzie się 30 listopada o g. 14:00 w Gimnazjum nr 26 w Gdańsku przy ul. Traugutta 92.

Gratulujemy i powodzenia!

419H.jpg

Wąsopad w BISG

Czas tak szybko płynie i już mamy listopad! Co to właściwie oznacza? Oznacza to, że jak co roku rozpoczynamy akcję Wąsopad (Movember), która ma na celu uwrazliwić i podnieść świadomość na temat męskiego zdrowia psychicznego i fizycznego. Aby zaznaczyć swój udział w ruchu, wystarczy zgolić swoje owłosienie na twarzy i utrzymać ją gładką przez cały Wąsopad, ekhm, miałem na myśli listopad. Tak - to takie proste!

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej na temat akcji Movember, możecie odwiedzić stronę fundacji o tej samej nazwie pod adresem http://www.movember.org.pl/ lub https://www.movember.com/

Co więcej, niedługo będziecie mogli również wziąć udział w kiermaszu organizowanym w naszej szkole. Niedługo na naszej stronie i fanpage'u pojawi się więcej informacji!

(od prawej) Pan Kevin Reilly, Pan Robert Hoare i Dyrektor Szkoły - Robert Grisdale prezentują swoje świeżo zgolone oblicza

(od prawej) Pan Kevin Reilly, Pan Robert Hoare i Dyrektor Szkoły - Robert Grisdale prezentują swoje świeżo zgolone oblicza