Wiosenny spektakl BISG: The Wiz - Musical

Można śmiało powiedzieć, iż dla niektórych uczniów było to najpiękniejsze, najbardziej wymagające i najprzyjemniejsze doświadczenie, jakie nasi uczniowie mieli przez cały rok...

Ilość pracy, jaką każdy aktor, aktorka oraz wszyscy członkowie załogi włożyli w tę produkcję, zasługuje na owację na stojąco!

Chcielibyśmy podziękować każdemu, kto był częścią tej niesamowitej podróży: za ich zaangażowanie, ogromny trud, miłość, pot, łzy ... Ale co najważniejsze za mnóstwo radości, szczęścia i satysfakcji, które to wszystko przyniosło!

Szczególne podziękowania dla Lindsay McLeod i Kasi Lewickiej-Grisdale za sprawowanie pieczy reżysersko-choreograficznej nad całą produkcją , Aleksandry Mońko-Allen z zespołem za opiekę nad warstwą muzyczną, Zosi Plucińskiej za cudowną scenografię oraz Emilii Cybulskiej za genialne kostiumy.

Dziękujemy również wszystkim pracownikom Teatru na Plaży za umożliwienie nam spełnienia naszych najbardziej szalonych wizji!

To było spektakularne przedsięwzięcie i mamy nadzieję stworzyć coś tak pięknego w przyszłym roku!

Obejrzyj pełną galerię na Facebooku!

65296270_1217239845124402_5048132486148653056_n.jpg