ADMINISTRACJA

 

 
Asia_Żurawska.jpg

JOANNA ŻURAWSKA

SEKRETARKA SZKOŁY | ASYSTENTKA DYREKTORA

Joanna Żurawska pełni funkcję sekretarki oraz asystentki dyrektora British International School Gdańsk. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Wybór kierunku studiów był częściowo podyktowany jej zainteresowaniami: podróżowaniem, nauką nowych języków oraz poznawaniem nowych kultur. Praca w British International School Gdańsk jest dla niej prawdziwą przyjemnością, ponieważ lubi podejmować  nowe wyzwania w międzynarodowym środowisku. W wolnym czasie chętnie czyta książki o tematyce II Wojny Światowej, słucha muzyki i uprawia sport.

___.jpg

JAGODA MIELEWCZYK

SEKRETARKA PRZEDSZKOLA | ASYSTENTKA DYREKTORA

Jagoda jest magistrem inżynierem architektury. Przez ostatnie 3 lata pracowała jako projektantka graficzna dla firm reklamowych i jako freelancer wykonująca projekty architektury wnętrz. Ostatnio podjęła studia prawnicze na UG w ramach rozwoju osobistego. Po pracy, zdarza jej się dubbingować krótkie animacje, śpiewać w zespole wokalnym, pływać i czytać książki. Jej ulubionymi miejscami na ucieczkę od rzeczywistości są kraje bałtyckie, a zwłaszcza ich wyspy. Jej małym marzeniem jest hodowla chartów polskich.

Piotr W.jpg

PIOTR WEŁNOWSKI

SZKOLNY KOORDYNATOR KLUBÓW

KONKURSY | EGZAMINY | WYCIECZKI | MUNDURKI | MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Piotr ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim. Jako że już w bardzo młodym wieku odkrył, iż język i kultura angielska jest jego największą fascynacją, nieprzerwanie pogłębia ich tajniki. W wolnym czasie uczy się hiszpańskiego i ogląda mnóstwo filmów, które są jego drugą miłością. Piotr wierzy, że filmy to okno do tego, co ludzie mają w środku, a czego nie da się często wyrazić w żaden inny sposób. Piotr ceni sobie precyzję i oddanie sprawie, zarówno w pracy jak i relacjach z przyjaciółmi. Jest nowym nabytkiem Szkoły Brytyjskiej, i ma nadzieję, że jego pogodne usposobienie znajdzie swój kąt w tym wielokulturowym miejscu, którego niezmiernie cieszy się być częścią.

Agnieszka_Kwiatkowska.jpg

agnieszka kwiatkowska

KOORDYNATORKA DS. ADMINISTRACYJNYCH | PRZEDSZKOLNA KOORDYNATORKA KLUBÓW |

KONKURSY | WYCIECZKI | MUNDURKI | MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Agnieszka urodziła się i wychowała w Gdańsku, studiowała lingwistykę stosowaną, a obecnie kontynuuje przygodę z językami obcymi studiując filologię hiszpańską. Wielką przyjemność czerpie z tworzenia nowych rzeczy, czy to kartka urodzinowa dla przyjaciółki, czy ozdoby na bożonarodzeniową choinkę. Uwielbia kaligrafię i chciałaby zdobyć tytuł Master Penmana. Agnieszka cieszy się na możliwość pracy w wielokulturowym środowisku, jako że lubi być otoczona inspirującymi i świeżymi pomysłami.

Ula_Korsak.jpg

urszula korsak

SEKRETARKA PRZEDSZKOLA | ASYSTENTKA DYREKTORA

Ula Korsak pochodzi z Kętrzyna, położonego na malowniczych Mazurach. Ukończyła magisterskie studia na kierunku Finanse i bankowość na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dziewięć ostatnich lat spędziła w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku rozpoczęła pracę w BISG i sprawia jej ogromną radość możliwość rozwijania się w międzynarodowym otoczeniu.