Robert_Grisdale.jpg

robert grisdale

DYREKTOR

Dyrektorem szkoły jest Robert Grisdale, który jest doświadczonym edukatorem z wieloletnim doświadczeniem na rynku szkół międzynarodowych. Poprzednio pracował jako nauczyciel i koordynator Szkoły Podstawowej w British School Warsaw w Warszawie przez siedem lat. Zaraz potem był dyrektorem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Garden International School Rayong w Tajlandii. Jeszcze wcześniej był pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Cambridge, gdzie pracował nad publikacjami dla QCA (Qualifications and Curriculum Authority) w Wielkiej Brytanii. Jest współautorem zeszytu ćwiczeń i zeszytu "Przed sprawdzianem" w cyklu Matematyka wokół nas. Jest absolwentem Uniwersytetu Cambridge, gdzie uzyskał tytuł magistra w dziedzinie rozwoju szkolnictwa (MPhil Educational Research); Uniwersytetu Londyńskiego, Instytutu Edukacji, gdzie również uzyskał tytuł magistra w zakresie efektywności i doskonalenia szkół (MA School Effectiveness and School Improvement); Uniwersytetu Bangor, gdzie ukończył studia nauczycielskie w dziedzinie nauczania języka angielskiego; oraz Uniwersytetu Durham, gdzie studiował geografię (BA Hons Geography). Robert Grisdale jest również doświadczonym inspektorem szkół międzynarodowych CIS (Council of International Schools) oraz międzynarodowym graczem w brydża. British International School Gdańsk kieruje od czerwca 2013 r. 

Kasia_Grisdale.jpg

katarzyna lewicka-grisdale

ZASTĘPCZYNI DYREKTORA | JĘZYK ANGIELSKI | DRAMA

Katarzyna Lewicka-Grisdale uczy angielskiego oraz dramy. Pełni również funkcję Zastępcy Dyrektora. Poprzednio pracowała jako nauczycielka angielskiego i dramy w British School Warsaw w Warszawie przez sześć lat. Zaraz potem pracowała jako koordynator angielskiego i dramy w Garden International School Rayong w Tajlandii. Jeszcze wcześniej pracowała dla Uniwersytetu Plymouth jako pracownik naukowy i publikowała swoje prace między innymi w Cambridge Journal of Education oraz w książce 'Education in Europe: Policies and Politics'. Jest absolwentką Uniwersytetu Cambridge, gdzie uzyskała tytuł magistra w dziedzinie filozofii i socjologii edukacji (MPhil Philosophy and Sociology of Education); Uniwersytetu Londyńskiego, Centralnej Szkoły Mów i Dramy, gdzie uzyskała kwalifikacje nauczycielskie z angielskiego i dramy (PGCE English and Drama); oraz Uniwersytetu Plymouth, gdzie uzyskała najwyższy stopień licencjacki z literatury angielskiej (BA Hons English, 1st Class). Od wielu lat Katarzyna praktykuje jogę. W British International School Gdańsk pracuje od czerwca 2013 r.


ADMINISTRACJA

Asia_Żurawska.jpg

JOANNA ŻURAWSKA

SEKRETARKA SZKOŁY | ASYSTENTKA DYREKTORA

Joanna Żurawska pełni funkcję sekretarki oraz asystentki dyrektora British International School Gdańsk. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Wybór kierunku studiów był częściowo podyktowany jej zainteresowaniami: podróżowaniem, nauką nowych języków oraz poznawaniem nowych kultur. Praca w British International School Gdańsk jest dla niej prawdziwą przyjemnością, ponieważ lubi podejmować  nowe wyzwania w międzynarodowym środowisku. W wolnym czasie chętnie czyta książki o tematyce II Wojny Światowej, słucha muzyki i uprawia sport.

photo+(69).jpg

PIOTR WEŁNOWSKI

MARKETING SZKOŁY / EGZAMINY

Piotr ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim. Jako że już w bardzo młodym wieku odkrył, iż język i kultura angielska jest jego największą fascynacją, nieprzerwanie pogłębia ich tajniki. W wolnym czasie uczy się hiszpańskiego i ogląda mnóstwo filmów, które są jego drugą miłością. Piotr wierzy, że filmy to okno do tego, co ludzie mają w środku, a czego nie da się często wyrazić w żaden inny sposób. Piotr ceni sobie precyzję i oddanie sprawie, zarówno w pracy jak i relacjach z przyjaciółmi. Jest nowym nabytkiem Szkoły Brytyjskiej, i ma nadzieję, że jego pogodne usposobienie znajdzie swój kąt w tym wielokulturowym miejscu, którego niezmiernie cieszy się być częścią.

Urszula_Korsak.jpg

urszula korsak

SEKRETARKA PRZEDSZKOLA

Ula Korsak pochodzi z Kętrzyna, położonego na malowniczych Mazurach. Ukończyła magisterskie studia na kierunku Finanse i bankowość na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dziewięć ostatnich lat spędziła w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku rozpoczęła pracę w BISG i sprawia jej ogromną radość możliwość rozwijania się w międzynarodowym otoczeniu.

photo+(65).jpg

agnieszka kwiatkowska

MARKETING PRZEDSZKOLA | KOORDYNATORKA WSPÓŁPRACY

Agnieszka urodziła się i wychowała w Gdańsku, studiowała lingwistykę stosowaną, a obecnie kontynuuje przygodę z językami obcymi studiując filologię hiszpańską. Wielką przyjemność czerpie z tworzenia nowych rzeczy, czy to kartka urodzinowa dla przyjaciółki, czy ozdoby na bożonarodzeniową choinkę. Uwielbia kaligrafię i chciałaby zdobyć tytuł Master Penmana. Agnieszka cieszy się na możliwość pracy w wielokulturowym środowisku, jako że lubi być otoczona inspirującymi i świeżymi pomysłami.


NAUCZYCIELE - PRZEDSZKOLE

photo+(1).jpg

dorota jaros

KOORDYNATORKA PRZEDSZKOLA | WYCHOWAWCZYNI STARSZAKÓW DK

Dorota Jaros jest nauczycielem grupy Starszaki. Wcześniej pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w przedszkolach i szkołach językowych na terenie Trójmiasta. Od zawsze pragnęła pracować z najmłodszymi,  gdyż są oni zawsze chętni do nauki i ciekawi świata. Posiada pasję do nauczania małych dzieci i budowania ich wyobraźni, co ma odzwierciedlenie w nauce. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji, zwłaszcza że każdy dzień z nimi jest inny i zaskakujący.  Dorota Jaros ukończyła Uniwersytet Gdański z tytułem magistra Filologii angielskiej, a jako dopełnienie swoich kwalifikacji – studia podyplomowe w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i Przedszkolnej.

jagoda chytkowska

WYCHOWAWCZYNI GRUPY MALUSZKI JA

Jagoda Chytkowska jest nauczycielką grupy Maluszki JA w British International School Gdańsk. Po ukończeniu liceum, wyjechała do Londynu, gdzie pracowała jako opiekun w domu opieki dla młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną . Pracując, równocześnie ukończyła drugi stopień kwalifikacji zawodowych dotyczących zdrowia i opieki socjalnej. Następnie wróciła do Gdańska , gdzie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego ukończyła Edukację niepełnosprawnych intelektualnie oraz studia podyplomowe z zakresu Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Obecnie już czwarty rok pracuje w BISG. Wcześniej, dwa lata asystowała nauczycielom w naszej szkole. Jagoda jest miłośnikiem zwierząt. W swoim wolnym czasie lubi spacery ze swoim psem, czytanie książek i jeżdżenie na nartach.

anna kirszkowska

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI GRUPY MALUSZKI JA

photo+(3).jpg

klaudia nieroda

WYCHOWAWCZYNI GRUPY MALUSZKI KI

Język angielski od zawsze był ważny w życiu Klaudii. Studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Filologia angielska pozwalają jej na pogłębienie zamiłowania do tego języka. Praca w BISG pozwala jej również  na realizację kolejnej pasji, jaką jest opieka nad dziećmi. Najwięcej radości przynosi jej oglądanie ich postępów. W wolnym czasie lubi oglądać stare filmy, czytać literaturę amerykańską i brytyjską oraz gotować.

photo+(57).jpg

ilaria giuffrida

WYCHOWAWCZYNI GRUPY MALUSZKI KI

Illaria pochodzi z Włoch, ma męża i dwójkę dzieci. Ukończyła Zawodową edukację zbiorową, by zaraz potem pracować przez jakiś czas w liceum z młodzieżą o specjalnych potrzebach.. Przez 6 lat, aż do zeszłego roku, Ilaria pracowała w przedszkolu z dziećmi w wieku 0-3. Uwielbia pisać oraz wymyślać książki i baśnie dla dzieci, jak również gry, aby pomóc im rozwijać ich wyobraźnię. Jej gry wpływają także na zdolności motoryczne dzieci. Uwielbia czas spędzony z dziećmi i obserwować ich rozwój.

photo+(9).jpg

katarzyna bąk

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI GRUPY STARSZAKI DK

Katarzyna Bąk jest asystentką grupy Starszaki. Jest na trzecim roku studiów licencjackich na kierunku Wczesna edukacja z językiem angielskim na Uniwersytecie Gdańskim, a za rok planuje kontynuować naukę na studiach magisterskich. Do tej pory Kasia zdobyła doświadczenie ucząc najmłodszych języka angielskiego w szkole językowej oraz jako wolontariuszka, prowadząc zajęcia z dziećmi z Płodowym Zespołem Alkoholowym. Ostatnich kilka wakacji spędziła pracując w Anglii, co pozwoliło jej doświadczyć żywego, codziennego języka. W wolnym czasie lubi podróżować, jeździć na rolkach i piec.

Lucyna_Draczyńska.jpg

lucyna draczyńska

WYCHOWAWCZYNI GRUPY STARSZAKI LD

photo+(25).jpg

dominika karolak

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI GRUPY STARSZAKI LD

photo+(37).jpg

anna bukowska

WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 AK

photo+(45).jpg

KAROLINA KRyszewska

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 AK

Klaudia_Zwalińska.jpg

klaudia zwalińska

WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 KE

Klaudia Zwalińska jest nauczycielką klasy 0 KE w British International School Gdańsk. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Wczesna edukacja z językiem angielskim na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie, kończy studia magisterskie na kierunku Pedagogika specjalna na Uniwersytecie Gdańskim. Klaudia pracuje w British International School od października 2013 roku, wcześniej jako nauczyciel w świetlicy, a następnie jako asystentka nauczyciela. Klaudia kocha ludzi i otaczający ją świat. Jest zawsze pomocna i przyjazna.

photo+(21).jpg

ewelina stańczykowska

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 KE

Ewelina pracuje w BISG od października 2012, zaczynając jako nauczyciel świetlicy. Następnie została asystentką w klasie 1, później zaś z starszą grupą przedszkolną jako asystentka nauczycielki. Ewelina posiada tytuł licencjata Pedagogiki ukończonej na Akademii Marynarki Wojennej, oraz magistra Pedagogiki resocjalizacyjnej ukończonej na Uniwersytecie Gdańskim. Ewelina jest roztańczona i rozśpiewana w każdej możliwej chwili. Jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do otaczającego ją świata. Lubi czytać książki i spędzać czas ze zwierzętami. Jej motto brzmi : Pracuj ciężko i bądź miły dla ludzi.

Maja_Kowalewska.jpg

maja kowalewska

WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 MA

Maja dołączyła do zespołu w 2016 rok. Przed rozpoczęciem pracy w BISG pracowała jako nauczycielka przedszkola oraz nauczycielka angielskiego. Skończyłam studia z zakresu wczesnej edukacji z językiem angielskim oraz wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Gdańskim, jak również studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Zarządzania, na kierunku fizjoterapia. Pasjonuje ją medytacja chrześcijańska oraz różnorakie formy aktywnego spędzania wolnego czasu.

photo+(15).jpg

adriana wielgosz

WYCHOWAWCZYNI KLASY 0 MA, NAUCZYCIELKA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Adriana ukończyła Edukację wczesnoszkolną na Uniwersytecie Gdańskim. Przed BISG była nauczycielką klasy 3 oraz pracowała z dziećmi o specjalnych potrzebach. To doświadczenie pozwoliło spojrzeć jej na pracę z dziećmi w zupełnie nowy sposób. Od kiedy miała 16 lat, zajmowała się, jako niania, dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Doświadczenia nabrała również odbywając praktyki studenckie w publicznych, jak i niepublicznych przedszkolach, czy też podstawowej szkole zintegrowanej. Oprócz opieki nad dziećmi, prowadziła w tych placówkach zajęcia z angielskiego, jak i lekcje ogólne. Adriany drugą pracą oraz pasją jest makijaż. Można powiedzieć, iż kreatywność jest jej mocną stroną. Niedawno Adriana rozpoczęła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, po których zostanie licencjonowanym nauczycielem dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

photo+(5).jpg

anna świetlińska

NAUCZYCIELKA MUZYKI | BIBLIOTEKARKA

Anna Świetlińska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku ze specjalnością nauczanie i instrumenty perkusyjne. Uczęszczała także do szkół muzycznych I i II stopnia oraz do Konserwatorium Muzycznego w Brest we Francji. Anna gra na wielu instrumentach perkusyjnych - marimbie, timpani czy perkusji. Występowała na żywo z Orkiestrą Symfoniczną Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Gra także na pianinie, skrzypcach i flecie prostym. Jej miłość do podróżowania zaprowadziła ją do wielu krajów, w których mieszkała. 3 lata spędziła w Anglii, a ponad 10 lat w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończyła szkołę medyczną specjalizując się w analizie laboratoryjnej oraz jej ulubionym przedmiocie - puszczaniu krwi. Anna ma czterech synów, z których wszyscy uczęszczali do BISG odkąd przeprowadzili się do Polski w 2012 r. Największą pasją Anny są konie. Swój wolny czas często spędza w siodle.

Eva+Głowacki.jpg

ewa głowacki

NAUCZYCIELKA ANGIELSKIEGO JAKO JĘZYKA DODATKOWEGO | CZYTANIE


NAUCZYCIELE - SZKOŁA

photo+(33).jpg

robert hoare

KOORDYNATOR KLAS 1-2 | WYCHOWAWCA KLASY 1 RA

Robert urodził się w Lambeth, południowej dzielnicy Londynu. W latach 80-tych przeprowadził się wraz z rodziną na południowy zachód Anglii. Studiował nauczanie podstawowe w Rolle College w Exmouth i w 1994 roku uzyskał dyplom nauczyciela Uniwersytetu Plymouth. Pracował w kilku różnych szkołach podstawowych, zarówno w Londynie jak i w hrabstwie Devon, poczynając od dużych szkół po małe szkoły podstawowe. Uczył wszystkie grupy wiekowe od klasy pierwszej do siódmej. Ostatnie dwanaście lat w szkole podstawowej przepracował w szkole katolickiej we wschodniej części Devonu, gdzie był odpowiedzialny za nauki ścisłe i przyrodnicze, muzykę i religię. Robert posiada Certyfikat Zarządzania Edukacją w Szkołach Katolickich z St. Mary’s College w Twickenham w Londynie. Ostatni rok pracował z grupą młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną. Robert mieszka w Gdańsku z żoną Julią i trójką dzieci. Lubi grać w badmintona, jeździć na rowerze i biegać. Uwielbia czytanie i muzykę, jego ulubionym autorem jest Graham Green. Robert gra na pianinie i na trąbce.

photo+(89).jpg

kevin reilly

KOORDYNATOR KLAS 3-SECONDARY | WYCHOWAWCA KLASY 3 KA

Kevin Reilly otrzymał tytuł Honorowego Licencjata w Nauce języka angielskiego na Uniwersytecie w Greenwich, Londyn w 2001 roku. Od 2008, Kevin nauczał we wielu gdańskich szkołach (w tym, w dwóch międzynarodowych, zaś 5 lat temu założył dobrze prosperującą szkołę językową - GO Global, którą prowadzą z żoną do dziś. Lubi biegać, pisać oraz spędzać czas z rodziną, a także odnawiać stare rzeczy, jak i tworzyć nowe z odpadów.

photo+(47).jpg

anna rubanowicz

WYCHOWAWCZYNI KLASY 1 AA

Anna pracuje w British International School Gdańsk od 2011 roku. Zaczynała jako nauczyciel przedmiotów Economics i Business. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu z tytułem magistra Ekonomii. Jest także absolwentką Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie Proficiency Uniwersytetu Cambridge. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie jest mamą dwóch córeczek - Nataszy i Neli  Jej największą pasją są podróże. Anna prowadzi Klub Maluszka w BISG.

aleksandra włodarczyk

ASYSTENTKA WYCHOWAWCÓW KLAS 1 RA/AA

photo+(35).jpg

dorota burczyk

WYCHOWAWCZYNI KLASY 2 DM

miszk_pobrane.jpg

magdalena miszk

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI KLASY 2 DM

Magda jest specjalistką od Edukacji wczesnoszkolnej w jĘZYKU angielskim. Tytuł ten zdobyła na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie studiuje Filologię angielską, planując otrzymać tytuł magistra. Magda mocno dba o swój osobisty rozwój, uczęszczając na różnorodne kursy i szkolenia. Jak na razie, ukończyła już takich kursów 40. Niektórymi z jej zainteresowań, aczkolwiek nie jedynymi, są podróże (zwiedziła ponad 30 krajów), gotowanie, czytanie książek zarówno psychologicznych, jak i kryminalnych, jazda na rowerze oraz snowboard. Jest bardzo pomocna i ma otwarty umysł, z pozytywnym nastawieniem do ludzi i życia.

martyna_s.jpg

martyna sroka

WYCHOWAWCZYNI KLASY 2 MI

Male_silhouette.png

LUDWIG WOJDA

ASYSTENT WYCHOWAWCZYNI KLASY 2 MI

photo+(41).jpg

agnieszka brygola

WYCHOWAWCZYNI KLASY 3 AA

photo+(79).jpg

adrianna goworowska

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI KLAS 3 AA/KA

photo+(13).jpg

PAULA KAWALERSKA

WYCHOWAWCZYNI KLASY 4 PK  | NAUCZYCIELKA MATEMATYKI

photo+(91).jpg

kamila cisewska

WYCHOWAWCZYNI KLASY 4 KO | NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Kamila Cisewska has graduated from the Academy of Physical Education and Sport in Gdansk. She worked as a physical education and swimming teacher in Gdansk Autonomous Primary School, where she gained experience and found satisfaction in working with children and young people. Also, for the last two years, Kamila has worked in the International School of Gdansk. She is a trainer of volleyball, basketball, and handball. She is also a fitness instructor. Her favorite game is soccer.

photo+(95).jpg

olga ciołek

ASYSTENTKA WYCHOWAWCZYNI KLASY 4 KO | NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

photo+(17).jpg

zofia plucińska

WYCHOWAWCZYNI KLASY 5 ZP | NAUCZYCIELKA PLASTYKI

Zofia Plucińska ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych - kierunek Malarstwo. Uważa, że sztuka to najbardziej fascynujący zbiór ludzkich marzeń, "signum temporis", odzwierciedlenie epoki, jednak niosący ze sobą uniwersalne przesłanie i nade wszystko piękno. Zofia jest malarką, ale nadal zgłębia teorię sztuki, jej historyczne i kulturowe korzenie. Jest szczęśliwa mogąc dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z innymi. Uczyła zarówno dzieci, jak i dorosłych zawsze dochodząc do wniosku, że nauczanie jest najlepszą formą nauki. "Każde dziecko jest artystą. Problemem jest jak pozostać artystą kiedy dorastamy" (P. Picasso). Jako przewodniczka po Trójmieście, chciałaby popularyzować wiedzę o miastach i ich wyjątkowej historii. W czasie wolnym lubi wyjeżdżać poza miasto, ciągle odkrywając uroki naszego regionu. Czasami wybiera dalsze miejsca jako cele swoich podróży.

photo+(29).jpg

tomasz garstkowiak

WYCHOWAWCA KLASY 6 TG | NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW

Tomasz Garstkowiak ukończył studia magisterskie na kierunku Filologia polska na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2005 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą. Oprócz nauki języka polskiego zajmuje się również edukacją filmową, organizacją wydarzeń kulturalno-edukacyjnych oraz prowadzeniem warsztatów dla dzieci. Współpracował z licznymi instytucjami kultury w Trójmieście i w Polsce. Od 2005 roku prowadzi Dyskusyjny Klub Filmowy w Sopocie. Zajmuje się również twórczością muzyczną dla najmłodszych. Jest stypendystą Marszałka Województwa Pomorskiego (2011) oraz Prezydenta Miasta Sopotu (2013).

photo+(51).jpg

natalia topolewska

WYCHOWAWCZYNI KLASY 7 NT | NAUCZYCIELKA JĘZYKA I HISTORII POLSKI

Natalia Topolewska jest nauczycielką języka polskiego i historii. Ukończyła studia historyczne oraz polonistyczne na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła też studia podyplomowe z zakresu terapii zaburzeń czytania i pisania. Obecnie studiuje podyplomowo Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Gdańskim. Jej pasją jest nauczanie, bardzo lubi pracować z dziećmi. W British International School Gdańsk pracuje od września 2014.

photo+(27).jpg

michał sobisz

WYCHOWAWCA KLASY SECONDARY | NAUCZYCIEL HISTORII I INFORMATYKI


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

klaudia_nieroda.JPG

grażyna borowska

NAUCZYCIELKA JĘZYKA POLSKIEGO I MATEMATYKI PO POLSKU

monika_rusajczyk.jpg

monika rusajczyk

NAUCZYCIELKA MATEMATYKI PO POLSKU

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Informatyka na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła studia podyplomowe Matematyka dla nauczycieli na Politechnice Gdańskiej, a następnie Terapię pedagogiczną w WSSE w Gdańsku. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęła jako nauczyciel zajęć komputerowych w szkole podstawowej, z którą nadal jest związana. W ostatnich latach pracowała również jako nauczyciel informatyki w gimnazjum, nauczyciel matematyki w szkole podstawowej, a także nauczyciel świetlicy. Już czwarty rok z rzędu bierze udział w zajęciach z uczniami gimnazjum, gdzie służy pomocą jako nauczyciel matematyki. Praca z dziećmi i młodzieżą, choć często jest dużym wyzwaniem, daje jej wiele satysfakcji. Czas wolny najchętniej poświęca przyjaciołom, dobrej lekturze i wszelkim grom planszowym czy karcianym oraz... adoptowanej kotce, która regularnie wystawia na próbę jej cierpliwość.

anna piotrowicz

NAUCZYCIELKA PRZYRODY

małgorzata mordal

NAUCZYCIELKA GEOGRAFII

Małgorzata Mordal ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Urlop dziekański pozwolił jej przetestować wiedzę zdobytą na studiach geograficznych podczas półrocznej podróży dookoła świata. Ukończyła studia doktoranckie z zakresu geoturystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Języka oraz kultury angielskiej uczyła się podczas trzyletniego pobytu w Hastings i Eastbourne (południowo-wschodnia Anglia).  Język angielski towarzyszy Małgorzacie zarówno w domu (jest mamą dwujęzycznego chłopca), jak i w pracy (od kilku lat naucza geografii w tym języku). Ukończyła też kurs z zakresu CLIL (Content and language integrated learning) w Wielkiej Brytanii. Na co dzień Małgorzata uwielbia sporty wodne (w tym morsowanie) oraz podróże.  Interesuje się również naukami społecznymi.

paweł kaczanowski

NAUCZYCIEL GRY W SZACHY

photo+(39).jpg

aleksandra mońko-allen

NAUCZYCIELKA MUZYKI

photo+(7).jpg

rafał chołuj

NAUCZYCIEL TAŃCA

yvonne gruenholz

NAUCZYCIELKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ewa raduszkiewicz

NAUCZYCIELKA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

paulina bobrowicz - tempińska

NAUCZYCIELKA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

kseniia pliakhina

NAUCZYCIELKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

lukasz_czerniawski.JPG

łukasz czerniawski

NAUCZYCIEL RELIGII

Łukasz ukończył Teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia podyplomowe na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe na kierunku Etyka w Szkole Wyższej Ateneum w Gdańsku. Obecnie studiuje podyplomowo na kierunku Grafika komputerowa i multimedia. Poza British International School, Łukasz pracuje jako nauczyciel wspomagający w szkole podstawowej, gdzie także jest wychowawcą, jak również praktykującym nauczycielem etyki. Przez pewien okres życia mieszkał  w Wadowicach i w Warszawie. W wolnym czasie, bardzo lubi czytać książki począwszy od przygodowych czy podróżniczych przez historyczne i literaturę faktu po książki z zakresu filozofii czy teologii. Uwielbia jeździć na rowerze, pływać kajakiem, wędrować po górach, jeździć na nartach, a od czasu do czasu popływać w basenie czy jeziorze. Ceni sobie odpoczynek na łonie natury.